Broom&Roll

39,50 € 59,90 €

SKU TBABAR01

Množstvo
Pridaj na zoznam prianí
  • Zmeták so zásobníkom na smeti
  • Funkčný otočný kĺb umožňuje upratovanie na ťažko prístupných miestach
  • 360-stupňová rotačná technológia
  • 3 výkonné kefy

 

Predstavujeme Vám BROOM & ROLL, super zmeták, ktorý zametie a zoberie všetky nečistoty, od malých odrobiniek, prachu a hliny, až po veľké kúsky jedla, črepiny a šupky zo zeleniny, i celé krajce chleba! Zoberie spoľahlivo aj najodolnejšie nečistoty, ako sú napríklad zvieracie chlpy! Zmeták BROOM & ROLL je vhodný na všetky typy tvrdých povrchov – linoleum, mramor, laminát, dlaždice aj na drsnú betónovú podlahu v garáži.

 

Pre čisté podlahy bez poškvrny, ľahko a rýchlo, stačí podlahu len raz prejsť zmetákom! Tajomstvo zmetáka BROOM & ROLL spočíva v 360-stupňovej rotačnej technológii. Tri výkonné kefy zbierajú všetky nečistoty priamo do vstavaného zásobníka! Už žiadne ohýbanie a neporiadok, ako s bežnou metlou a lopatkou. Super zmeták BROOM & ROLL si s neporiadkom hravo poradí!

 

Jeho veľký vstavaný zásobník na smeti vyprázdnite ľahko jedným pohybom a stačí ho opláchnuť vodou. Vďaka jeho 360-tich stupňovému otočnému kĺbu s ním ľahko upracete aj pod nábytkom a dostanete sa aj do ťažko prístupných miest, ako sú rohy a zákutia. Zmeták BROOM & ROLL je úplne tichý, ľahký a jednoducho sa používa. Netreba zásuvky ani batérie, môžete sa rozlúčiť s otravnými káblami a ťažkými vysávačmi. BROOM & ROLL stačí na všetko sám!

 

Stačí prechádzať zmetákom BROOM & ROLL po zemi a on cestou všetko zoberie, od malých čiastočiek prachu, odrobiniek, zvieracích chlpov, črepov a hliny, až po väčšie kúsky, ako sú šupky z ovocia a zeleniny, a dokonca aj celé krajce chleba! Jednoduchý, tichý a praktický zmeták, a špina mizne pred očami!

 

Balenie obsahuje:

  • 1x super zmeták BROOM & ROLL
  • 1x nástroj na čistenie zmetáku

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Pri nákupe sú vaše dáta šifrované a chránené pred zneužitím.

14-DENNÁ ZÁRUKA NÁKUPU

Ak nie ste spokojní so zakúpeným výrobkom, môžete ho vrátiť do 14 dní.

PLATBA NA SPLÁTKY

Pri nákupe produktov nad 100 EUR môžete využiť pohodlie platby na splátky.

ZAVOLAJTE NÁM: 02 33 014 930

Pre pomoc alebo radu pri kúpe zavolajte na naše informačné číslo.

Hej, zaregistrujte sa a spojte sa s BCTV!

Trvá to len pár sekúnd, aby ste ako prvý získali naše novinky a informácie o propagačných akciách...

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NÁŠHO NEWSLETTERU