Livariz krém

19,00 €

SKU

Množstvo
Pridaj na zoznam prianí

Livariz je nový kozmetický produkt, ktorý navrhla a vyvinula francúzska farmaceutická spoločnosť Eternel Pharma. Livariz zmenšuje viditeľné prejavy kŕčových žíl a metličiek, a bráni ich ďalšiemu vzniku.

Livariz ponúka dva prípravky – sprej a krém. Nejedná sa o krém, ktorý má kŕčové žily skryť, ale kozmetický prípravok, ktorý pomáha redukovať kŕčové žily a žilky, a pôsobí preventívne proti ich novému vzniku. Livariz prináša úľavu vašim opuchnutým ťažkým nohám, zmenšuje opuch, znecitlivenie, kŕče a brnenie v nohách, a zlepšuje miestne prekrvenie.

Už počas jedného týždňa pocítite v nohách úľavu! Prvé zmeny pri používaní prípravku Livariz uvidíte po dvoch týždňoch. A za 6 týždňov budú výsledkom: krásne a zdravé nohy! To všetko bez operácie!

 

AKO TO FUNGUJE?

Livariz je založený na kryogénnej technológii. Zvyšuje prekrvenie a znižuje teplotu ošetrovanej časti tela. Vďaka efektu ochladenia pocítite v nohách okamžitú úľavu a pocit sviežosti. Sprej môžete používať niekoľkokrát denne pre osvieženie a úľavu nôh. Používa sa v kombinácii s krémom, ktorý pôsobí do hĺbky cievnych stien a zamedzuje vzniku nových kŕčových žíl a popraskaných žiliek.

 

AKO SA POUŽÍVA?

Naneste primerané množstvo krému na priehlavky a členky, a jemne vmasírujte do kože lýtok, smerom od členkov ku kolenám. Aplikujte krém na miesta, ktoré ste predtým ošetrili sprejom Livariz.

Jedno balenie stačí na dvoj až trojtýždňovú kúru.

 

UPOZORNENIE:

Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak k tomu dôjde, vypláchnite oči dostatočným množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Prestaňte prípravok používať, ak dôjde k výraznému a bolestivému svrbeniu.

Výrobok je určený na použitie výhradne v oblasti nôh. Neaplikujte prípravok na kožu tváre, hlavy, hrudníka, análnej a genitálnej oblasti, alebo na kožu, ktorá je podráždená.

Výrobok je horľavý, uchovávajte ho na dobre vetranom a suchom mieste. Prípravok nenechávajte v dosahu detí.

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Pri nákupe sú vaše dáta šifrované a chránené pred zneužitím.

14-DENNÁ ZÁRUKA NÁKUPU

Ak nie ste spokojní so zakúpeným výrobkom, môžete ho vrátiť do 14 dní.

PLATBA NA SPLÁTKY

Pri nákupe produktov nad 100 EUR môžete využiť pohodlie platby na splátky.

ZAVOLAJTE NÁM: 02 33 014 930

Pre pomoc alebo radu pri kúpe zavolajte na naše informačné číslo.

Hej, zaregistrujte sa a spojte sa s BCTV!

Trvá to len pár sekúnd, aby ste ako prvý získali naše novinky a informácie o propagačných akciách...

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NÁŠHO NEWSLETTERU