My Little Shaver

39,90 €

SKU

Zrušiť výber
Farba
Množstvo
Pridaj na zoznam prianí
 • Bezdrôtový vreckový holiaci prístroj, ktorý je možné používať v suchom aj vlhkom prostredí
 • Hlavica pozlátená 18-karátovým ružovým zlatom
 • Čepele z nerezovej ocele rotujúce rýchlosťou 10 000 otáčok za minútu
 • Vhodné na použitie v sprche aj na cestách
 • Bezpečné pre všetky typy i tóny pleti
 • Polovičná veľkosť oproti bežným holiacim prístrojom, ale rovnako účinný
 • Kompaktný, pohodlný a diskrétny

 

Vreckový holiaci prístroj pozlátený ružovým zlatom, ktorý možno používať v suchom aj vlhkom prostredí

My Little Shaver je kompaktný, prenosný holiaci prístroj, ktorý funguje na batérie, a dokáže okamžite a bezbolestne odstrániť chĺpky, kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Čepele z nerezovej ocele, ktoré rotujú rýchlosťou viac ako 10 000 otáčok za minútu, zaisťujú bezbolestné odstránenie všetkých chĺpkov, ktoré sa ocitnú v ich blízkosti, a to na sucho aj na mokro. Hlavica pozlátená 18-karátovým ružovým zlatom zase zaisťuje, že sa Vašej pokožke na príslušných miestach dostane priamo kráľovskej starostlivosti.

Prístroj My Little Shaver môžete používať na sucho všade tam, kde je potreba. Holiť môžete aj mokrú pokožku napríklad v sprche ako súčasť každodennej hygieny. Vďaka jeho kompaktnej veľkosti ho môžete nosiť všade so sebou v hygienickej taštičke či kabelke – tak budete môcť mať vždy a všade hodvábne hladkú pleť.

 

Polovičný oproti bežným holiacim prístrojom, ale rovnako účinný

Vďaka šikovnému kompaktnému dizajnu poskytuje My Little Shaver v praktickej jednotke na batériu také výsledky, aké by ste očakávali od oveľa väčšieho elektrického holiaceho strojčeka. Čepele z nehrdzavejúcej ocele, ktoré rotujú rýchlosťou viac ako 10 000 otáčok za minútu, ľahko odstránia chĺpky nad hornou perou, na brade alebo tvári, dokonca aj jemné chĺpky po stranách tváre. Zároveň sú dostatočne silné na to, aby sa mohli vysporiadať s chĺpkami na nohách, rukách a v oblasti slabín.

 

Hlavica pozlátená 18-karátovým ružovým zlatom pre všetky typy pleti

My Little Shaver nemá pozlátenú hlavicu len preto, aby vyzeral krásne. Zlato bolo v starostlivosti o pleť používané po stáročia, pretože je k pleti veľmi šetrné a jemné, čím sa minimalizuje pravdepodobnosť podráždenia. To znamená menej začervenaných, svrbiacich alebo bolestivých miest, ktoré odstraňovanie chĺpkov, najmä v oblasti okolo pier a brady, môže spôsobiť. Takže nech máte akýkoľvek typ pleti, môžete si byť istí, že prístroj My Little Shaver bude pri každom použití veľmi šetrný a jemný.

 

Kompaktný, pohodlný a diskrétny

Ak máte v kabelke, hygienickej taštičke či vo vrecku prístroj My Little Shaver, máte vždy po ruke veľmi účinný holiaci strojček. Môžete ho používať na sucho aj na mokro, je malý, funguje na batériu, a veľmi jednoducho sa používa. Nech si holíte narýchlo len pár chĺpkov, alebo si depilujete celé nohy, výsledok je vždy perfektný – hladká pokožka bez podráždenia. To všetko vďaka tomuto malému pozlátenému zázraku, ktorý sa Vám zmestí do dlane!

 

Obsah balenia:

 • 1 x My Little Shaver
 • 1 x ochranný kryt
 • 1 x návod

 

Farby: ružová a čierna

 

Technické parametre:

 • Rozmery: balenie 12x3x20,5 cm, prístroj 2,5×2.5×11,5 cm
 • Hmotnosť: celková 100g, netto 40g
 • Batérie: 1 x batérie AA (nie sú súčasťou balenia)

Upozornenie: Pri čistení prístroja My Little Shaver nepoužívajte drsné alebo abrazívne čistiace prostriedky či materiály. Nehoľte podráždenú alebo citlivú pokožku. Neponárajte prístroj do vody. Pri holení citlivých miest, napríklad pokožky okolo očí alebo na slabinách, buďte veľmi opatrní. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete postupovať podľa pokynov v priloženom návode. Len na vonkajšie použitie. Tento prístroj nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje malé časti, ktoré môžu pri požití spôsobiť udusenie.

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Pri nákupe sú vaše dáta šifrované a chránené pred zneužitím.

14-DENNÁ ZÁRUKA NÁKUPU

Ak nie ste spokojní so zakúpeným výrobkom, môžete ho vrátiť do 14 dní.

PLATBA NA SPLÁTKY

Pri nákupe produktov nad 100 EUR môžete využiť pohodlie platby na splátky.

ZAVOLAJTE NÁM: 02 33 014 930

Pre pomoc alebo radu pri kúpe zavolajte na naše informačné číslo.

Hej, zaregistrujte sa a spojte sa s BCTV!

Trvá to len pár sekúnd, aby ste ako prvý získali naše novinky a informácie o propagačných akciách...

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NÁŠHO NEWSLETTERU