Vitarid-R

79,90 €

SKU

Množstvo
Pridaj na zoznam prianí

Vlastnosti

  • Nastaviteľné úrovne náročnosti cvičení
  • Praktický monitor sledujúci kalórie a čas

Máte príliš veľa práce a nestíhate cvičiť, ale priali by ste si spaľovať kalórie a zhodiť niekoľko kilogramov? Chcete sa prebúdzať s väčším množstvom energie, avšak nevyčerpávať sa náročným cvičením? A čo takto znížiť cholesterol a zlepšiť zdravie svojho srdca? Prajete si zoštíhliť a mať príťažlivú figúru? Alebo jednoducho zostať aktívny a zlepšiť zdravie kĺbov?

Vitarid-R je ideálnym riešením! Jedná sa o revolučný nový spôsob cvičenia, ktorý úplne zmení to, ako sa cítite a vyzeráte.

Vitarid-R pracuje na princípe nepretržitého pohybu, čo znamená, že cvičíte, aj keď robíte iné veci! Premeňte dobu strávenú pred televíziou na dobu, keď formujete svoje telo, dobu strávenú za počítačom na dobu spaľovania kalórií, a dobu s knižkou na dobu omladzovania!

Vitarid-R je dokonalý pre každý vek, zvlášť potom pre baby boom generáciu a staršie osoby. S výrobkom Vitarid-R sa budete cítiť vitálnejšie. Vykonávajte cviky na ruky a nohy, bez toho aby ste vstali zo svojho obľúbeného kresla, čím zlepšíte svoj krvný obeh a srdcovú činnosť a znížite váhu! Môžete ho používať iba na ruky, iba na nohy, alebo na oboje súčasne, pre dvojnásobný účinok za rovnaký čas.

Vitarid-R bol obzvlášť navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým, nezávisle od pohlavia a veku. Je úplne prispôsobiteľný všetkým telesným stavbám a Vaše pohodlie je zaručené.

Vitarid-R Vám umožní znovu sa pohybovať, vykonávať domáce práce a užívať si čas so svojimi blízkymi. S trochou každodenného cvičenia si zlepšíte kondíciu a zdravie.

Ľahko sa zostavuje, nezaberá veľa miesta a použitie je jednoduché.

 

Sada obsahuje:

  • Zariadenie Vitarid-R
  • Fitness monitor počítajúci kalórie

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Pri nákupe sú vaše dáta šifrované a chránené pred zneužitím.

14-DENNÁ ZÁRUKA NÁKUPU

Ak nie ste spokojní so zakúpeným výrobkom, môžete ho vrátiť do 14 dní.

PLATBA NA SPLÁTKY

Pri nákupe produktov nad 100 EUR môžete využiť pohodlie platby na splátky.

ZAVOLAJTE NÁM: 02 33 014 930

Pre pomoc alebo radu pri kúpe zavolajte na naše informačné číslo.

Hej, zaregistrujte sa a spojte sa s BCTV!

Trvá to len pár sekúnd, aby ste ako prvý získali naše novinky a informácie o propagačných akciách...

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NÁŠHO NEWSLETTERU