Vaša bezpečnosť

Vašu bezpečnosť neberieme na ľahkú váhu. Všetky vaše platobné údaje pri odosielaní cez internet chránime prostredníctvom SSL (Secure Socket Layer) protokolu. SSL kóduje osobné údaje, vrátane vášho mena a údajov o platbe, takže si ich tretia strana pri prenose nemôže prečítať, odpočúvať či zneužiť. Platobné údaje tiež uchovávame v zakódovanom formáte.

 

SSL certifikát (Thawte)

Pre úspešné online obchodovanie je okrem kvalitného webového servera a obsahu potrebné zabezpečiť aj overenú komunikáciu s návštevníkmi vašich webových stránok a jednoduchú možnosť kontroly vašej identity.

SSL certifikát uznávanej certifikačnej autority (CA – Certified Authority) zaručuje, že firma existuje a že webový server je prevádzkovaný v súlade s SSL protokolom.

SSL je skratkou pre Secure Sockets Layer, globálny štandard pre bezpečnostné technológie vyvinuté firmou Netscape v roku 1994. SSL technológií je kódované (šifrované) spojenie medzi webovým serverom a prehliadačom v počítači návštevníka tohto webového servera, a preto vymieňané údaje nemožno vidieť, odpočúvať či dešifrovať.

 

Bezpečný nákup

O bezpečnosť autorizácie a transakcií platobnými kartami sa starajú spoločnosti, ktoré v reálnom čase umožňujú prijímanie a autorizáciu platobných kariet (American Express, MasterCard, Visa, Diners a Discover) pri nákupe na internete. Ručíme za to, že každý nákup na www.bctv.sk je bezpečný. Všetky zabezpečené HTTPS stránky sú prevádzkované na stránkach www.bctv.sk a overila ich spoločnosť Thawte.

Bezpečnosť stránok www.bctv.sk je v centre našej pozornosti. Pre ochranu Vašich údajov využívame Secure Socket Layers (SSL), pokročilý internetový bezpečnostný systém. Všetky Vaše osobné údaje sa pri prenose šifrujú a je nemožné, aby neoprávnene osoby prevzali a užívali.

 

Ochrana osobných údajov

Ako kupujúci máte všetky práva podľa zákona o ochrane spotrebiteľov. Potvrdením nákupu poskytujete www.bctv.sk súhlas so zaznamenaním Vašich osobných údajov v databáze osobných údajov a s ich spracovaním za účelom predaja a poskytovania informácií, a to v súlade so zákonom o ochrane spotrebiteľa (NN č. 41/14).“

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Pri nákupe sú vaše dáta šifrované a chránené pred zneužitím.

14-DENNÁ ZÁRUKA NÁKUPU

Ak nie ste spokojní so zakúpeným výrobkom, môžete ho vrátiť do 14 dní.

PLATBA NA SPLÁTKY

Pri nákupe produktov nad 100 EUR môžete využiť pohodlie platby na splátky.

ZAVOLAJTE NÁM: 02 33 014 930

Pre pomoc alebo radu pri kúpe zavolajte na naše informačné číslo.

Hej, zaregistrujte sa a spojte sa s BCTV!

Trvá to len pár sekúnd, aby ste ako prvý získali naše novinky a informácie o propagačných akciách...

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NÁŠHO NEWSLETTERU